Roll Line Skil – NEW Aggressive Wheels!

Dzień dobry!

Po raz kolejny dobre wieści i po raz kolejny zapowiedź ciekawego testu!

Obrazek

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z Włoch prosto od Roll Line Skil, a w niej znajdowały się piękne, niedostępne jeszcze w sprzedaży koła agresywne. Dwa koloru białego i dwa koloru szarego. Tego samego typu.

zdj. koła agresywne i powerbladingowe.

Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego jednak jest coś co bardzo odróżnia koła Roll Line Skil od produktów innych firm. Mają rdzeń/core identyczny jak duże koła do powerbladingu(Thunder Demon). Czy to źle? Wręcz przeciwnie! Core zastosowany w kołach Thunder Demon to jeden z najlepszych z jakimi się spotkałem w życiu. Piekielnie mocno trzyma łożyska, jest wykonany z bardzo dobrej jakości plastiku i moim zdaniem potrafi wiele znieść.

zdj. widać podobieństwo?

Oczywiście nie zapomniałem o cyferkach i sprawach technicznych! Koła które otrzymałem mają rozmiar 61mm(zmierzyłem 60mm) i twardość 88a(muszę to jeszcze dokładnie sprawdzić u producenta). Profil koła jest maksymalnie spłaszczony. Powierzchnia styku z podłożem jest bardzo duża – około 1,5 cm. O mieszance nie mogę napisać nic ponad to, że będzie dostępna w trzech kolorach(może wkrótce więcej) – biały, szary i pomarańczowy. Bez testów niestety nic nie mogę powiedzieć o mieszance. Zima za oknem, pada śnieg chociaż jest już kwiecień, także na wyniki trzeba jeszcze poczekać.

Na dokładkę wrzucam kilka zdjęć!

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s