Seba Street – Winterclash photos.

Oto i one. Seba Street. Kompletna rolka ze stockową szyną bardzo podobną do GC Featherlite 2, za co trzeba pochwalić Seba, w końcu dobre standardowe szyny to dziś rzadkość. Sam but to wierna kopia USD Carbon 2/3 z identycznie odkrytą piętą z carbonu, różniąca się jedynie ciekawym kształtem(nie jest gładka jak w USD), zauważyłem też dziwnie wyprofilowany czub, wygląda z boku jak literka C. Dużym plusem w tym bucie są rzepy i slidery montowane na śrubki. Sam soulplate od spodu jest bardzo podobny do tego USD Carbon, z boku zaś przypomina połączenie carbonowego przodu łącznie z backslidem i  duali z tyłu(starsze wersje). Cuff i zapięcia to raczej standard. Klamra podobna do tych z SSM.

Na Winterclashu pojawiły się dwie wersje kolorystyczne: szara i czarna. Póki co nie wiem czy oba są pro modelami CJ, czy jedna z nich to teamowy.

Wielką niewiadomą jest także sam liner, na którego ocenę przyjdzie poczekać do pojawienia się kolejnych dokładniejszych zdjęć tego buta.

Zdj. CJ Wellsmore prototype

źródło: https://www.facebook.com/photo.php?fbid=449080001828841&set=a.449079985162176.103447.260699334000243&type=1&theater

img210.imageshack.us/img210/6185/sebaf.jpg

źródło: http://thedeathtrap.wordpress.com/2013/02/08/seba-cj-wellsmore-skate/

Advertisements

2 comments on “Seba Street – Winterclash photos.

 1. kmhciura says:

  To ten sam but, tylko przy różnym oświetleniu. Swoją drogą:

  “Kompletna rolka ze stockową szyną bardzo podobną do GC Featherlite 2, za co trzeba pochwalić Seba, w końcu dobre standardowe szyny to dziś rzadkość. ”

  Taaa, ale Blank w RB to niby gówniane są, mówisz 😉 A zajebiste i ludzie je cenią tylko problem z dostępnością i po prostu mała popularność.

  I jaka rzadkość, stockowe szyny w rolkach aggressive od Powerslide są dobre (Kizer), stockowe w Genesys i SL też (GC, ta sama firma inna marka), stockowe w SSM też (Create Originals można powiedzieć że stocki dla tej marki bo Fish jest właścicielem CO i jeździ dla SSM), stockowe w Remz Original są GC, też dobre, stockowe w Valo były dobre choć nie każdy lubił, ale mają do teraz wiernych fanów, a niedługo stockami zapewne będą dla Valo szyny youth… to co zostaje z tych słabych, szyny w Remz OS i Razors Cult, szyny w M12 UFS i szyny w rolkach K2?!

  Wychodzi że 90% rolek agressive ma konkretne, dobre szyny w stock setupie… 😛

  • scooby666 says:

   GC, CO, Kizer to jednak oddzielna firma. Fakt, że każdy ma swojego właściciela/producenta. Chodziło mi po prostu o stockowe szyny. Jak w K2, Salomonach, Razorsach Genesis/Cult, USD VII/Realm(kizery clean mozna ew. pod to podciągnąć). Remzy też mają stockowo to samo co razorsy. Jeżeli bierzemy tak to pod uwagę. W innym wypadku masz rację;)

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s