Xsjado 2.0, Kizer Advance & Level 2, UC Powerblading 76/88a

Już niedługo dostanę zamówione szyny Kizer Level 2 z kołami Undercover Powerblading 76mm/88a(tania seria, 15pln sztuka). Tak więc możecie się spodziewać pięknych i dokładnych zdjęć, a także dogłębnego testu szyn i kół. Myślę, że to bardzo ciekawy zestaw pod względem ceny i funkcjonalności. Cały zestaw (bez łożysk) to koszt tylko 320pln!!! Czy taki setup umożliwi robienie trików royalowych nie tylko przez pro skaterów? Czy faktycznie tak mały groove nie przeszkodzi w bardziej agresywnej jeździe? Tego dowiecie się już wkrótce!

źródło zdj. powerblading.org

 

Co więcej dzięki współpracy z zicoracing.com w niedalekiej przyszłości otrzymam Xsjado 2.0 na szynie Kizer Advance! Nie mogę się doczekać już wrzucenia zdjęć, opisu i wrażeń na temat tych rolek. To chyba największa nowość obok rolek Seba Street na przyszły sezon. Przez wprowadzenie aż 4 rozmiarów shella Xsjado mogą być w końcu świetnym rozwiązaniem dla każdego rolkarza, nie tylko tego ze stopą do rozmiaru 43.

Spodziewajcie się więc bardzo podobnego setupu do tego, a także bardzo obszernego porównania szyn powerbladingowych(oczekuję jeszcze na prototyp Roll Line Skil z sidewallami)!

źródło zdjęcia: http://powerblading.org/wp-content/uploads/2012/11/DustinXsjado2.jpg

Advertisements
This entry was posted in News.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s